Humanita je jenom divadlo ve skutečnosti je každý člověk egoistický blázen

Ano, vše jde realizovat, stačí chtít a peníze a čas mít. Je zde problém s lidmi co porušují svévolně optimální pravidla a limity, vyřešíme to přirozeným způsobem, uděláme z těchto lidí chutné konzervy, všude je plno hladu, tak se tam pošlou konzervy, udělané z lidí se kterými máme problémy, tak se mnoho lidí navrátí ve formě chutné konzervy, do svojí původní vlasti kde se jim zle žilo.

Mnozí namítnou, že to není humánní řešení, humanita je jenom divadlo ve skutečnosti je každý člověk egoistický blázen, z díla spatříme lidi a dílem lidí je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, rodiny, podnikání, obchodu, psychiky, atd.

Ano, polovinu lidí na světě je možné dát do konzerv, vše je zde o recyklování, pokud bychom nerecyklovali tak se utopíme v odpadcích. Optimální návrat ztraceného syna, který se vrátil domů v konzervě, mami kde je náš syn, ten je přeci v té konzervě co jsme měli dneska k jídlu, já mu to říkala, necestuj na sever nebo skončíš v konzervě, ale je to marnost, radit mladým cholerikům.

Author: admin