Izajáš 12

Z díla poznáme tvůrce, a dílem všech lidí je mnoho tisíciletí hříšný vandalismus, podívejme se na to, kolik je v naší konzumní kultuře násilí, pomocí kterého se mají mocní dobře a bezmocní se mají zle. Naše konzumní kultura je postavená na hříšném vandalismu, co je příčinou toho, že myslíme a jednáme jako hříšní vandalové? Tou příčinou je toužení po pomstě, nejsme spokojení s tím, že se nemáme lépe než ostatní, a tak se chceme pomstít ostatním, pomocí hříšného vandalismu, je to tak snadné ničit to co nám nepatří. Většina hříšných vandalů ničí i svoje tělo tím že konzumuje; kafe, alkoholické nápoje, tabákové výrobky, tvrdé drogy atd.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno to je lék na hříšný vandalismus, problémem je že hříšný vandal nechce tento lék konzumovat, řešení je jednoduché, přemístíme všechny hříšné vandaly do rezervací a v civilizaci budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, to, co nejde opravit to se musí nahradit. Mnozí začnou tvrdit je, že urážím a že oni nejsou hříšnými vandaly, zde se dostáváme k pokrytectví, pokrytec věří tomu, že je dokonalý, ale zde platí z díla poznáme tvůrce.

Podívejme se z blízka na dílo těch, co tvrdí, že nejsou hříšní vandaly a že bychom je neměli přesunout do rezervace, z díla jasně poznáme, že jsou hříšnými vandaly, v současnosti máme problém s pandemií, která ve velkém eliminuje hříšné vandaly, zde platí zákon příčiny a následku, nikdo neunikne spravedlivému trestu. Pochopte to, že vše stvořili protiklady, mezi kterými je napětí, není zde žádný všemocný dokonalý bůh, náboženství to je jenom reklama na iluze a zázraky, realita je o protikladech, které jsou pevným bodem, kolem kterého se zde vše milion let točí a budou pevným bodem i za milion let.

Leave a Reply