Já jsem hodnotný originál a tak mě kopírujte

Ano, jsi ubohým otrokem toho co nejvíce používáš. Vše se točí okolo závislostí na tom co nejvíce používáme, následkem jsou problémy na které většinou není řešení, vše začíná v okamžiku kdy se něco kopíruje, pokud je originál ubohý tak je i kopie ubohá, nekopírujeme jenom na klasické Xerox kopírce v kanceláři, kopírujeme i to co spatřujeme a slyšíme, kopírujeme se i geneticky a psychicky, něco se kopíruje málo a jiné se kopíruje hodně, jde o to abychom nekopírovali to co je ubohé.

Já jsem hodnotný originál a tak mě kopírujte, o tom je naše konzumní kultura kdy kopírujeme celebrity co jsou populární, z dálky ale může ubožák vypadat jako hodnotný originál, vše je o reklamě která nás od narození do smrti klame, není zde žádný božský Stvořitel který by z ničeho vše stvořil, to je jenom mytologická pohádka pro malé děti. Buddha, Konfucius, Zarathuštra, Mojžíš, Ježíš Kristus, atd. to jsou jenom mytologie, které používá reklama k tomu, aby z nás udělala naivní hlupáky, prověřujete než začnete něčemu důvěřovat, porovnávejte vše s objektivními pravidly, která se za milion let nezměnila a nezmění se ani za milion let.

Dejte si veliký pozor na subjektivní nová pravidla, která stvořila reklama spojená s; politikou, obchodem, náboženstvím, módou, filosofií, uměním, školstvím, internetem, atd. vše je hra o hodnoty, ve které se snažíme oklamat konzumenty a konkurenty, dobrota je přeci žebrota. Proč nám vadí některé informace natolik, že jsme je zakázali zveřejňovat a trestáme ty, co se je snaží zveřejňovat. Ti co jsou nahoře, znají pravdu a nechtějí aby ti co jsou dole znali pravdu, protože potom by nemohli už na těch co jsou dole, tak snadno parazitovat, nadbytek je zde možný díky nedostatku, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..