Jak eliminovat protekci?

Protekce je droga, na které jsou existenčně závislí lháři a zloději, díky protekci může být amatér na místě kde má být profesionál, následkem je blbá nálada způsobená tím že společnost nefunguje. Představme si to, že vznikne kniha a pokud bude autorem známá celebrita, tak se bude kniha dobře prodávat, u protekce jde tedy o to, že něčemu dáváme prioritu a nemáme čas zkoumat to, jestli nechybujeme.

Móda je o protekci, kdy nám většina vnucuje svoje priority. Protekce se může dostat snadno i do pravidel a norem, podle kterých zde žijeme, tím vzniká mnoho problémů a jediným řešením je změnit pravidla a normy jenže to nejde, protože by někdo přišel o výhody a jistoty. Centralizace a monopol to je zase o protekci a následkem jsou revoluce a války, proto ti co mají protekci potřebují mocenský systém, který je chrání před těmi, co protekci nemají.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..