Rubriky
Ekonomika

Jak optimálně zdanit stroje a počítače?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Myslíme a konáme podle situace, pokud jsme otroci tak myslíme na svobodu, pokud jsme hladoví myslíme na jídlo, pokud žijeme v pekle myslíme na život v ráji, vše je o příčině a následku, život je evoluční proces podle pravidel která určuje situace nebo elita, smrt je konec tohoto procesu a po smrti nic není.

Ano, všemu zde vládne; situace, vesmírná a přírodní pravidla, čas, energie, evoluce, dualita, inteligence, vědomosti, závislosti, pravda, láska, strach, atd. každá forma života je zde jenom malým dočasným bezvýznamným šroubkem v nekonečně velikém a nekonečně složitém evolučním stroji, veškeré toužení je jenom zdrojem soužení, naše schopnosti a možnosti jsou limitované mnohým, nejsme pány v tomto složitém systému, jsme zde jenom otroky.

První mobilní telefony byli tak veliké že se montovali do osobních automobilů, dnešní mobilní telefony se vejdou do hodinek co máme na ruce, dříve jsme informace hledali dlouho v knihovně, dneska informace najdeme rychle a levně na internetu díky tabletu. Vše jde naprogramovat tak že lidská práce už nebude potřeba, a vše za nás udělají stroje a počítače, je možné zdanit stroje a počítače? Stroje a počítače zdanit bude možné jenom na krátkou dobu, protože se nenechají stroje a počítače od lidí dlouho diskriminovat.