Jak si u nás žije průměrný zaměstnaný vysokoškolák?

U vysokoškoláků je největší rozpětí platů, kdo má plat 20 000 Kč hrubého a jiný má plat 200 000 Kč hrubého, statistiku kazí ti co mají plat 200 000 Kč hrubého a tak to vypadá že se průměrný vysokoškolák má ekonomicky velmi dobře, mezi dělníky nejsou tak veliké ekonomické rozdíly. Veliké rozdíly vedou k tomu že je u vysokoškoláků mnoho závisti a nenávisti a tak jsou zde běžné kariéristické závody o místa s vysokými platy 200 000 Kč hrubého.

V těchto závodech neuspějí ti co jsou nejkvalitnější v nějaké specializaci, ale uspějí zde ti co mají protekci, nebo zde jde o korupci, využívá se zde toho, že zde není správná kontrola veřejnosti. Jelikož vysokoškoláci mají veliké platy tak se zde vyplatí nasadit roboty s kravatou, robot bude vyznamenávat roboty a tím zde vysokoškoláci skončí a budou rádi pokud seženou ubohou práci za ubohou mzdu. To bude znamenat veliký nárůst sebevražd u vysokoškoláků, protože oni nezvládnou dělat trvale ubohou práci za ubohou mzdu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..