Jakou hodnotu mají slova prezidenta

Podívejme se na slova prezidenta za sto let po jeho smrti, budou někoho zajímat jeho slova? Hodnota slov prezidenta je velmi krátkodobá je to jenom mýdlová bublina, která praskne a nic po ní nezůstane, z díla tak poznáme prezidenta, jaké je dílo prezidenta? Dílem prezidenta je divadlo plné pokrytectví, je to stejné jako se koukat na televizní zprávy které za krátkou dobu jistě zapomeneme.

Není na světě člověk ten, co by se dokázal zavděčit všem, každý se na něco dlouho specializuje a jenom tak ve svojí profesi zisku dosahuje. Život je hra o hodnoty, aby někdo mohl vyhrát, musí jiný prohrát, když bude každý sedět v kanceláři za dobrý plat, kdo bude dělnickou prací vytvářet hodnoty?

Velmi rychle všude narůstá množství ekonomických příživníků, co parazitují egoisticky na dělnické třídě, a následkem je to, že se dělnická práce stala trestem, to vše jistě směřuje k válce o hodnoty, ve válce se ukáže to že hodnota prezidenta je nulová, protože politické divadlo ve válce skončilo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..