Je diskriminace normální?

V současnosti je pojem diskriminace, často spojován s ekonomickými parazity, co se nechtějí přizpůsobit demokratické konzumní kultuře. Vše zde je hra podle pravidel, a ten kdo pravidla porušuje, ten je diskriminován, stejně to funguje i v přírodě, dobrota je žebrota. Pravidla určují ti co mají moc, nebo je určuje situace, to že nějaká malá zaostalá skupina parazitů, má svoje ubohá pravidla, to nikoho zde nezajímá, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude eliminován, a recyklován.

Podívejme se na armádu, zde je vojenská disciplína, a tak zde nejsou problémy s ekonomickými parazity, nová doba si žádá nové řešení, a tak se dají do hlavy všem lidem GVKB čipy, čipy odříznou mozek od reality, a tím zmizí problém s diskriminací, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, takto už ti co jsou nahoře, nebudou moci diskriminovat ty, co jsou dole. Ten kdo bude porušovat svaté GVKB normy, ten bude automaticky eliminován a recyklován. Z díla poznáme dokonalost tvůrce, díky GVKB čipům, zde zvítězí na věčné GVKB časy pravda nad lží a láska nad nenávistí, jak si to uděláme takové to i budeme mít, chcete konec diskriminace, tak jej i od GVKB dostanete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..