Rubriky
Hříchy

Jeden originál, který má nekonečně kopií

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ježíš miluje jenom blahoslavené chudáky. Vše co máš to rozdej potřebným a následuj Ježíše, kdo z lidí je ochotný a schopný vše co má rozdat a následovat Ježíše? Blaze tomu kdo nic nemá, směle lehne a směle vstane protože mu nikdo nic neukradne, o tom je naše společnost složená ze lhářů a zlodějů, dobrota je zde jenom žebrota.

Nadbytek pro ty co jsou nahoře díky protekci logicky vytváří nedostatek pro ty co jsou dole protože nemají protekci. Je to jako s jízdou v hromadné dopravě, ti co nastoupí první seberou místa k sezení a starý člověk tak musí stát a je mu trapné říkat mladému člověku aby jej pustil sednout.

Všechno zlo je zde díky bohatství, tam kde dosud lidi žijí z ruky do huby a mají všichni holý zadek tam není zlo, naštěstí díky optimalizaci a automatizaci už brzo pro lidi práce za mzdu nikde na světě nebude, lidi se přemístí do velikých rezervací a zde bude každý jíst z ruky do huby a bude mít holý zadek.

Takto konečně zde už nebude zlo a lidi budou žít nazí a hladoví v přírodním ráji, jednou jsi nahoře a potom jsi dole, konečně tak zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. To bude druhý příchod Ježíše kdy budou živí závidět mrtvým, současnost už nemá pro hříšníky koncepci a tak zde jsou potraty a antikoncepce, modlete se k bohu a budete spasení.