Jeremjáš 12

Inteligence je založená na poměřování hodnot, a tak zde jsou pro lidi ubohé poměry a výhodné poměry, zde se dostáváme zase k ohraničení, které nastavuje všemu pevné hranice a je většinou jenom vzácnou výjimkou to, co dokáže pevné hranice překročit. Ceny u nás máme jako na západě a platy jsou zde jako na východě, pro ekonomické migranty jsme tak jenom tranzitní zemí na cestě tam kde jsou vysoké platy, a tak se tam lidem dobře žije. Politici slibují před volbami ekonomické a sociální zázraky, po zvolení okamžitě na svoje sliby zapomenou a starají se jenom o sebe, aby se z nich stali rychle a snadno milionáři.

Pokud je zde spácháno zlo tak pachatelem je ten, komu to přineslo dobro, nadbytek pro ty, co jsou nahoře tak vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, bohatí by zde chtěli žít do sta let a chudí páchají v depresi sebevraždy. Kauzalita praví že ten, kdo trpělivě hledá příčiny našich problémů ten je i najde, příčinou našich problémů je hříšnost, nikdo z lidí není svatý, ale mnoho pokrytců si zde na svaté hraje, z dálky někdo vypadá jako anděl a z blízka spatříte čerta.

Zákony, pravidla, normy, předpisy, morálka, móda, dogmata atd. to vše ohraničuje naše myšlení a tím nás to na ubohé loutky proměňuje, a tak v ubohých poměrech žijí ubožáci. Války a ekonomické krize v nahotě odhalují to, že jsme dosud jenom oblečené opice, naštěstí už brzo začnou roboti vyrábět v továrnách roboty a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi se přemístí z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už oblečené opice nerozmnožovali, protože jsou zde už evolučně zbytečné.

Leave a Reply