Jeremjáš 8

Rozděluji lidi na úspěšné blbce a neúspěšné blbce, většina lidí na světě patří do kategorie neúspěšný blbec, statisticky globálně jeden blbec z milionu blbců, je zde úspěšný, je to jenom výjimka z pravidla, které praví to, že nejhorší je srážka s blbcem.

Války, pandemie, katastrofy, krize, vandalismus, extremismus atd. to vše v nahotě odhaluje to, že zde už nejsou normální lidi, a že každý člověk je blbec. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce ve vysoké státní funkci, následkem byla druhá světová válka, ve které zbytečně zemřelo mnoho miliónů blbců.

Problematika lidské blbosti není jenom současným globálním problémem, ale je zde už mnoho tisíciletí, jakmile se opice oblékli, protože se styděli za nahotu tak následkem byl vznik blbosti a tím i srážka s blbcem. Pokud někdo drze poukázal na to, že lidi jsou blbci tak se stal mučedníkem, kterého blbci násilně eliminovali.

Blbost je neochota se přizpůsobit novému, klasikou je zde náboženství, které káže samé blbosti, a tak dělá z věřících blbce, v současnosti je zde místo náboženství; politika, reklama, móda, školství, zprávy atd. lidem je přeprogramován násilně mozek, a tak se z lidí stávají blbci, následkem je veliká konzumace tabáku a alkoholických nápojů, taky je zde veliká konzumace léků na psychiku.

Nevyřešené problémy způsobují psychické nemoci, základním nevyřešeným problémem je zde srážka s blbci, jak tento problém optimálně vyřešit? Nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi, tak zde nejsou blbci.

Leave a Reply