Jóga začíná tím, že se začátečník ptá sám sebe na to, kdo já opravdu jsem, je těžké si přiznat pravdu, která říká, já jsem egoistický blázen

Realita má svoje reálná pravidla, která jsou pevně všude určená, a nic s tím nejde dělat, proto je zde snaha uniknout z reality do; snu, pohádky, filmu, knihy, drogy, víry v zázraky, politiky, atd. všude jsou jenom sliby, sliby se stali sítí do které se chytají naivní hlupáci, podvodníci a obchodníci slibují zázraky, pokud investujete do toho, co oni chválí, sliby se slibují a blázni se radují, než poznají, že je někdo zase podrazil.

Jóga začíná tím, že se začátečník ptá sám sebe na to, kdo já opravdu jsem, je těžké si přiznat pravdu, která říká, já jsem egoistický blázen, každý si myslí já jsem; lékař, učitel, politik, byrokrat, voják, pilot, řidič, elektrikář, kuchař, atd. to vše jsou jenom role, které zde hrajeme, pod maskou je ale vždy egoistický blázen, podívejme se na neslušná slova, kterými cizí lidi ponižujeme, kdo je to blbec, je to egoistický blázen, blbec je vždy ten druhý.

Author: admin