Jozue 10

Každý problém má svoji příčinu, realita je o nastavení limitů a překonat nastavené limity je velikým zázrakem, seberealizace je možná díky výhodám, pokud nemáte výhody tak nemáte šanci na seberealizaci! Podívejte se na chudé děti, které nemohou chodit do školy, a tak nemají šanci na to, že se seberealizují, je to jako u semena, ze kterého nic nevyroste, protože semeno nemělo štěstí. Pořád všude platí, co jsme zaseli to jsme i sklidili, pokud jsme zaseli plevel tak sklidíme plevel!

Největším problémem pro seberealizaci je naše genetické tělo, které je pro naši duši klecí, ze které nemůže duše utéci, protože duše je existenčně závislá na tělu. Představme si, že zde už lidi na světě nebudou za tisíc let a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše zde bude globálně řídit jenom GVKB umělá inteligence. Budou roboti věřit tomu že je stvořil člověk? Roboti nebudou věřit tomu, že je stvořil člověk, tak jako my nevěříme tomu, že nás stvořili opice! 

Seberealizace je o sdílení informací a programů, naše tělo nebylo evolučně stvořeno ke sdílení informací a programů, bez možnosti sdílet informace a programy jsme jenom nulou s nulovou hodnotou, mnozí si zde sice hrají na to, že nejsou nulou, ale jakmile zemřou, tak zde platí sejde z očí, tak sejde z mysli. Živit genetické tělo je ekonomický luxus, který si už nemůžeme dovolit, lidi se proto ve virtuální realitě naskenují a každý bude jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou ve virtuální realitě kde se nelže a nekrade. 

Leave a Reply