Jozue 5

Z díla poznáme tvůrce a pokud je tvůrcem čurák, tak je jeho dílo na píču! Vše je zde hra o hodnoty, pravidla hry určuje organizace nebo situace, často jsme v situaci kdy neustále prohráváme, protože jsme v nevýhodné situaci a dostat se z nevýhodné situace nedokážeme.

Přestože je všude vysoce vzdělaných lidí jako sraček, tak to všude stojí za hovno, příčinou je to že díky čurákům je to všude na píču, jediným možným řešením je začít nahrazovat čuráky a píči za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, z hovna nikdo bič neuplete, lidi zde jsou na hovno, protože neumí myslet a pracovat jako roboti na baterky. 

Pandemie v nahotě odhalila to, že je to zde všude díky čurákům na píču, nejvíce čuráků najdete na anonymním fóru, kde je to na píču, protože zde vládnou čuráci. Čuráci stvořili boha ke svému obrazu, a proto každá víra v zázraky po; smrti, volbách, zakoupení zboží atd.  je na píču, od čuráků neočekávejte pravdu a lásku, protože oni mají v hlavě nasráno díky reklamě, která nás klame, a tak z nás dělá čuráky a píči. 

Leave a Reply