Jozue 7

Díky detektorům můžeme vyřešit mnoho problémů, existuje veliké množství detektorů k různým účelům, zatím zde ale není ještě k dispozici detektor chyb v lidském myšlení, jak by konzumní společnost vypadala, pokud by měl každý člověk na světě v hlavě detektor chyb svého myšlení? Lidi by nedělali chyby, skončilo by zde pokrytectví a rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Před dvaceti lety zde byl veliký teroristický útok pomocí 4 letadel co narazili do mrakodrapů v USA. Od té doby se konzumní společnost mnoho změnila a pochopila že musí začít řešit to, že lidi dělají chyby. Nemá smysl lidi trestat za chyby, smysl má jenom začít s instalací detektoru chyb v lidském mozku. Už zde bylo dost problémů s tím že lidi dělají chyby, podívejme se třeba na naše zákony a normy, zde je ukázka toho, jak lidi dělají chyby, lidi pořád nechápou, co je správné a co je chybné, komu není rady tomu není ani pomoci.

Jak bude fungovat detektor chyb u lidského myšlení? Bude fungovat na principu logiky, to, co nebude mít logiku to bude chybou a bude to eliminováno. Je logické zalévat plevel a krmit parazity, je logické pracovat a nemít z práce užitek, je logické psát něco na internet, když to nikdo nebude číst atd. Detektor chyb vymaže z mozku všechny informace a programy které mají za následek chyby, už zde nebudou psychicky nemocní lidé, co zde vše řešili násilím, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, vše je o tom že jenom díky kvalitě se změní očistec na ráj. 

Leave a Reply