Jozue 8

Dneska 11.9.2021, je výročí 20 let kdy teroristi unesli 4 letadla a narazili jimi v USA do mrakodrapů, zde jde jasně o selhání našeho konzumního systému, který toleruje vymývání mozků pomocí pitomostí! Co s tím uděláme? Tento problém se musí řešit globálně pomocí vědy a techniky, začneme globálně lidem dávat do hlavy GVKB čipy které hříšné mozky odpojí od hříšné reality a napojí mozky na virtuální GVKB realitu ve které se nelže a nekrade.

Pro nikoho nebude výjimka nebo imunita, jako první dostanou čipy do hlavy lidi, co nemají maturitu nebo vysokou školu, protože tato skupina velmi hloupých lidí je na světě nejvíce ohrožená vymýváním mozků, v druhé vlně přijdou na řadu ti, co nemají vysokou školu, a nakonec dostanou čipy do hlavy ti co mají vysokou školu. 

Díky GVKB čipům se snadno a rychle vyřeší všechny problémy co mají lidi, protože konečně bude mít GVKB umělá inteligence lidi globálně pod kontrolou a nebude zde už možnost vymývat lidem mozky pomocí; reklamy, pohádek, politiky, náboženství atd. Stvořitelem všeho zde jsou programy, každý bůh a syn boží to je jenom reklamní maskot, který používají náboženství a sekty k vymývání mozků pomocí pitomé reklamy.

Leave a Reply