Rubriky
Kariérismus

Jsi dole, to je tvůj soukromý problém

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Všemu zde vládnou dogmatické centrální totality. Lidi jsou všude rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, život člověka to je hra ve které pravidla určují ti co jsou nahoře tak aby zůstali nahoře co nejdéle je to možné.

Logicky je zde snaha násilně eliminovat ty co jsou nahoře, a tak ti co jsou nahoře mají profesionální ochránce, aby je někdo nezabil, nadbytek je založen na nedostatku, zde se dostáváme k tomu že ti co jsou nahoře ekonomicky parazitují na těch co jsou dole. Stát nevytváří žádné hodnoty, on jenom hodnoty přerozděluje tak, aby se měli dobře ti co jsou nahoře, a zle se měli ti co jsou dole.

Jsi dole, to je tvůj soukromý problém, který nikoho nezajímá, musíš se snažit dostat se nahoru díky tomu že zvedneš svoji hodnotu. Podívejme se na druhou světovou válku, jak se ve velkém vraždili lidi, a nikdo za to nemohl, každý si jenom plnil svoje povinnosti.

Přichází doba umělé inteligence a robotů, následkem bude to že zde nebude pro lidi práce za mzdu, tím lidi nebudou mít peníze a budou muset opustit civilizaci, aby zde žili s nahým zadkem stylem z ruky do huby.