Júdit 3

Víte, jak si optimálně užívat krátkého života, abyste měli trvale dobrou náladu? Není to nic složitého stačí jenom změnit svoje priority podle situace ve které jste, univerzální rady jsou k ničemu, protože každý je originál v originální situaci, a tak co je pro jednoho dobré to je pro jiného zlé.

Poznej sebe a svoji situaci z blízka a potom použij svoji hlavu k tomu, že najdeš cestu k tomu se mít dobře, základem je pochopit to že lidi jsou hříšníci a z hříšníka nikdo anděla neudělá po dobrém ani po zlém na lidi platí jenom násilí, a proto od počátku vzniku lidské kultury je každá kultura a organizace řízená pomocí násilí, a tak se lidi rozdělují na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Byli zde i naivní pokusy o; svobodu, rovnost, pravdu, lásku, demokracii, emancipaci, altruismus, humanismus atd. vždy to nefungovalo, a tak to zkrachovalo. Čím více je zde člověk otrokem tím lépe vše zde funguje, to že otroci mají deprese, a tak kouří cigarety a pijí slivovici nijak nevadí otrokářům, protože mnoho zatížili daněmi cigarety a slivovici. Otázka tedy zní, jak nebýt otrokem a jak být otrokářem?

Řešení je jednoduché, začnete vyrábět čipy do hlavy a čím více bude mít lidí čip v hlavě tím více otroků na vás bude pracovat, jde o to abyste s tím začali globálně první a konkurence neměla čas začít taky čipy vyrábět, když otroctví tak dokonalé, udělejte ze všech lidí loutky na dálkové ovládání a staňte se králem planety Země na mnoho tisíciletí díky tomu, že vaše děti nastoupí na trůn po vás.

Leave a Reply