Kazatel 12

Každý občas udělá nějakou pitomost nikdo není dokonalý natolik aby často nedělal pitomosti, proč pitomci dělají pitomosti? Pitomci dělají pitomosti, protože díky pitomcům se dostali do pitomé situace. Jsou pitomosti malé a bezvýznamné jako když stiskneme ve výtahu špatné patro, protože nám to právě nemyslí správně a jsou pitomosti veliké a významné jako třeba současná pandemie na kterou umírá všude mnoho starých lidí.

Kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců, jakékoli snahy o to, aby zde nebylo tolik pitomců jsou naivní a marné, problémem je to že realita byla a bude o tom, že je zde vše evoluční proces spojený s experimenty, co se nepovedli. Největší pitomostí je věřit něčemu co jsme si neprověřili, dobrota je žebrota, je třeba si uvědomit to že je zde reklama co nás klame od narození do smrti.

Za vším je snaha o bezpracný zisk hodnot, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, za vším je chybné přerozdělování společných hodnot. Naštěstí vše evolučně směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci zde přestali rychle rozmnožovat jako invazní druh. 

Leave a Reply