Kazatel 5

Podívejte se na děti a psy, jak si umí užívat optimálně život, jak dochází k tomu, že s dospělostí přichází psychické nemoci, se kterými si neumíme poradit a léky zde jsou k ničemu. Konzumní společnost je postavená na konkurenci, pokud v tvrdé konkurenci neuspějete, tak vás egoistická konzumní společnost odkopne jako na okraj společnosti, kde je jenom bída a deprese.

Život je hra a boj o hodnoty, jsme všichni jenom vojáci, co musí bojovat o svoje místo na slunci, jinak zle skončí, dobrota je zde žebrota. I když se nám podaří dosáhnout starobního důchodu tak nemáme vyhráno, protože přicházejí nemoci a ty z nás dělají ubožáky. Když něco nejde po dobrém, tak to řešíme po zlém, a tak je člověk člověku psychickým peklem, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a tak bude eliminován, nikdo nebude zbaběle stát opodál.

Každý člověk je sluhou a pokud slouží špatnému pánu, tak je jeho život plný stresu a deprese. Války v nahotě odhalují to, že sloužíme špatnému pánu, a tak ve válkách neustále umírá zbytečně veliké množství lidí. Naším pánem není Bůh ani Satan, naším pánem je monopol, pokud jeden monopol zanikne, tak jej okamžitě nahradí jiný monopol, největší monopol má stát, on určuje pravidla této hry o hodnoty.

Nikde není; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus atd. všude na světě je mnoho tisíciletí jenom monopolismus! Nadbytek pro ty, co díky monopolu zde mají výhody je možný díky nedostatku pro ty, co nemají díky monopolu výhody, vládnou nám paraziti v nás a okolo nás. Jak si užít život optimálně, buď tím, čím skutečně jsi a nehraj si na to co nejsi!

Leave a Reply