Kazatel 7

Co se nemění podle situace, a tak je to zde trvale? Trvale se nemění vesmírná a přírodní přirozená pravidla, jako jsou protiklady a zákon příčiny a následku, lidská pravidla se mění neustále podle situace, a tak zde jsou evolučně dočasně. Situace to jsou příčiny a jejich následky, v současnosti je zde situace, kdy je zde globální pandemie a příčinou je to že lidi dělají amatérské chyby a nechtějí se poučit z minulosti komu není rady, tomu není ani pomoci!

V konzumní kultuře je za vším boj o hodnoty, války v nahotě odhalují to, že miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro elitu jenom nudná statistika, tragédie je, pokud zemře prezident nebo jiná celebrita. Bohem je nám monopol, protože monopol je továrnou na hodnoty, jenže každý monopol je závislý na výhodách a jakmile o svoje výhody přijde tak monopol zkrachuje.

Největším monopolem je všude stát, který umí jenom chybně přerozdělovat peníze které získal z; daní, cla, poplatků, pokut, certifikací atd. ten kdo nejvíce mediálně křičí, ten i dostane od státu nejvíce peněz, většina států má dneska veliké dluhy, které už nedokáže splatit, a tak tento ekonomický problém řeší většinou zvyšováním daní a logickým následkem je bída a nezaměstnanost.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu zde už pro lidi nikde na světě nebude, místo nás budou pracovat jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, a tak se lidi z civilizace začnou odsouvat do rezervací. 

Leave a Reply