Každá chyba má svojí příčinu

Evoluční proces stvořil konzumní očistec. Život je existenčně závislý na konzumování mnohého a oheň hoří pokud má palivo, díky spalování paliva je zde možný život spojený s inteligencí. Problémem je zde konkurence která vytváří boj a hru, pokud eliminujeme násilím konkurenci, tak následkem je degenerace a přemnožení nějakého živého druhu. Všechny mocné ideologie mají za ideál systém kde není konkurence a následkem je logicky přemnožení a degenerace.

Za pouhých 60 let se počet lidí na světě zdvojnásobil a došlo i k velikému nárůstu degenerace u lidí, dobrota je žebrota. Následkem systému kde není konkurence jsou války a pandemie, vše je zde o kauzalitě která říká že každá chyba má svojí příčinu. Chybujeme protože jsme zdegenerovali, sport v nahotě odhaluje to že obdivujeme jedince co nejsou zdegenerovaní a tak jsou silní díky tomu že jsou zdraví.

Pokud nemocní lidé mají děti je logické to že i jejich děti budou nemocné, jablko nepadne daleko od stromu, zde se dostáváme k otázce šlechtění, kdy pomocí šlechtění můžeme dosáhnout toho, že vyšlechtíme kvalitní formu života, u lidí šlechtění evolučně nefunguje, protože je zde všude u moci pokrytecký protekcionismus už mnoho století. Slepý nemůže vést slepé protože on nevidí na cestu, vede nás slepá elita a příčinou je pokrytecký protekcionismus, z dálky vypadá prezident nebo ředitel jako anděl a z blízka spatříte čerta.

Čiň čertům dobře a oni se ti za to pekelným očistcem odmění, války v nahotě odhalují to že je zde konzumní očistec, ve kterém se zlí čerti zabíjejí pomocí zbraní ve velkém. Většina lidí je zbabělá a tak problémy neřeší a snaží se před problémy utéci do světa iluzí pomocí; náboženství, politiky, reklamy, umění, drog, snů, atd. Problémy jsou jako stín před kterým nelze utéci, zdrojem našich problémů je degenerace a přelidnění, lidí je zde jako sraček a tak život stojí za hovno, ti co jsou nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole. Následkem jsou kariéristické závody mezi hříšnými čerty, v konzumním pekle je dobrota k cizím čertům jenom žebrota.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..