Kde je u moci šílená kráva?

Dluhy jsou nejslabším článkem ekonomiky a politiky. Jak dochází k tomu, že se ekonomika a politika dostane do dluhů? Příčinou jsou společné peníze, pokud nejsou společné peníze, tak si každý uvědomí to, že dluhy jej ekonomicky eliminují, společné peníze přitahují lháře a zloděje, tak jako magnet přitahuje kovové předměty. 
 
Ze společného krev neteče, o tom je problém s dluhy u národů a podniků, v přírodě si zvířata ve smečce navzájem pomáhají, ale nepomohou už zvířeti, co nepatří do jejich smečky, patří nepřizpůsobiví příživníci a jiný ksindl, do naší národní ekonomické smečky, která poctivě pracuje a platí veliké daně po celý život. 
 
Neplatíš daně tak neočekávej od společnosti ekonomickou pomoc, ekonomika je o tom že dobrota je žebrota. Německo si k sobě pozve jinověrce a potom je chce násilně přerozdělovat celému EU, logicky Anglie opustila EU, kde je u moci šílená kráva, s Německem byli vždy v Evropě veliké problémy, je to země plná psychopatů a narkomanů, co zde mají moc a bohatství. 
 
Pokud jinověrci mají ekonomické a politické problémy, tak je pro ně řešením odejít do veliké Indie, zde jsou lidi tolerantní k psychopatům a narkomanům, jenže v Indii jim nikdo neposkytne veliké sociální dávky, a o tom to je!