Kladivo na hříšné příživníky

Vše je o čistotě tělesné a psychické, v ráji je čistota a v pekle je špína to je každému jasné, zavede se globální každoroční testování lidí na fyzickou a psychickou čistotu od narození do smrti, GVKB roboti vás zkontrolují každý rok, a pokud v testování neuspějete tak skončíte v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem, pro nikoho na světě zde nebudou výjimky a imunita. Pokud žena porodí dítě, které nebude čisté fyzicky a psychicky, tak se dítě dá po porodu do konzervy, a žena se sterilizuje pomocí podvázání vaječníků, aby už nemohla mít děti. 
 
Čisté je to co je schopné velikého výkonu fyzického a psychického, jak si to každý udělá takové to i bude mít, budou zde jenom lidi, co zde hrají první ligu v rovině fyzické a psychické, ksindl co nehraje první ligu, skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Tím se sníží globální průměrný lidský věk na polovinu, zaměstnavatelé dostanou kvalitní lidské zaměstnance na pomocné práce a společnost už nebude muset živit hříšné příživníky, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít. 
 
Není to rozhodně diskriminace hříšných příživníků, je to optimalizace ekonomiky a politiky, veliký nedostatek lidských zaměstnanců se vyřeší optimalizací a robotizací. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, pro lidi zde už nebudou žádná vyznamenání, ani žádné výhody a jistoty, protože lidi neumí pracovat stejně dobře jako GVKB roboti. Nastane veliká migrace, do míst kde není civilizace a neplatí se zde tak daně, zde ale lidi stejně dlouho nepřežijí, protože nezvládnou složitou existenční situaci.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..