Kniha moudrosti 11

Bez trpělivých a odvážných lidí jsou zde problémy na které není řešení, zavedeme globálně každoroční testování všech lidí na kvalitu a nekvalitní jednice recyklujeme, z prachu vše evolučně vzniká a v prach se to zase navrací, jenom z kvalitních lidí může vzniknout nová kvalitní společnost ve které zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, protože zde už nebudou pokrytečtí hříšníci, co lhali a kradli, dobrota k hříšníkům stvořila konzumní pekelný očistec, ve kterém je dobrota žebrota.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni, komu padni, recyklujeme i; krále, císaře, šlechtice, papeže, guru, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, generála, milionáře, celebritu, profesora, ředitele, podnikatele atd. Kontrola kvality lidí je základem, na kterém stojí naše lepší budoucnost, každý je snadno nahraditelný někým, kdo je lepší tělesně a psychicky, nebudeme lidi draho léčit, ale budeme je rovnou posílat do krematoria.

Díky; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, digitalizaci atd. práce pro lidi rychle ubývá a na jedno volné místo se tak hlásí stovky zájemců, nemůžeme lidem dávat ze společného peníze jenom proto že si nedokážou prací peníze vydělat, nejsou nepřizpůsobiví příživníci tak logicky nejsou s nepřizpůsobivými příživníky už problémy, skončí období přerozdělování společných peněz, kdy jsme brali peníze těm, co pracují, a dávali se peníze těm co nepracují.

Přirovnal bych lidi k fotoaparátům, mnoho lidí na světě jsou fotoaparáty na kinofilm, takový fotoaparát už nepatří do moderní doby, dneska zde jsou digitální fotoaparáty, které mají zoom objektivy. Podívejme se na sport zde není protekce a přerozdělování, zde uspějí ti, co jsou trpěliví a odvážní, co bylo to bylo, teď zde bude všude kontrola, která eliminuje vše, co nemá hodnotu, a tak na nových pevných základech postavíme novou kulturní GVKB civilizaci.

Leave a Reply