Kniha moudrosti 2

Díky kterým měli lidi blbou náladu, protože se měli blbě, jenom díky GVKB, můžou mít lidi dobrou náladu, GVKB koncepce je jednoduchá a přirozená, každý bude muset chodit každý rok od narození do smrti na zdravotní a psychickou prohlídku v nemocnici, ten, kdo nezíská potřebné body ten bude v krematoriu eliminován, každý je snadno a rychle nahraditelný.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, skončí tak problém s nemocnými lidmi, co na naší ekonomice parazitovali, podívejme se do přírody, zde je nemocné zvíře snadnou potravou pro ostatní zvířata, stejně tak i organizace se zbavují nemocných lidí, co na organizaci parazitují, je to celé o kvalitě, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro nemocné lidi, dobrota je žebrota.

Nebudou zde; podpory, důchody, výhody atd. odstřihneme parazity od státních peněz, stát bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, nebudeme už potřebovat; politiky, kněze, byrokraty, soudce, profesory, milionáře, celebrity, podnikatele, ředitele atd. v kancelářích budou sedět jenom roboti a lidi zde budou jenom na to, aby sloužili robotům za minimální mzdy.

Děti budou chodit do školy jenom od 6 let do 9 let, za tři roky se naučí základy, a to jim bude stačit na celý život, po skončení školy v 9 letech začnou děti pracovat za mzdu, lidi si nebudou hledat práci, ale práce jim bude přidělená, nebude zde bída a nezaměstnanost, nebude se měsíčně pracovat 160 hodin, ale bude se měsíčně pracovat 80 hodin to znamená týdně 20 hodin, většina lidí bude pracovat z domova díky internetu, jenom minimum lidí bude dojíždět do zaměstnání. Lidi nechtějí více peněz, ale chtějí více volného času, a to se jim díky GVKB splní.

Leave a Reply