Kniha moudrosti 4

Každý by chtěl vše zadarmo, ale nikdo nechce pracovat zadarmo, populismus má za následek zhroucení ekonomiky, na dluh se nedá dlouho žít. Vše je o tom že šílenci dělají chyby a tím vznikají problémy se kterými si nevíme rady, nejhorší je, pokud se k moci dostanou inteligentní šílenci, co mají šílené nápady a chtějí je realizovat. Funguje jenom to, co je pod kontrolou, proto nahradíme šílence za roboty, protože šílence je obtížné mít pod kontrolou. Jak došlo k tomu, že je zde tolik problémů s šílenci?

Vše je zde o vyrobení a nastavení, pokud je něco chybně vyrobeno a chybně nastaveno tak je to zmetek, který lze opravit, nebo jej nelze opravit, většina šílenců je dneska zmetkem, který nejde opravit, a tak je třeba, je nahradit za inteligentní autonomní roboty na akumulátory. Války v nahotě odhalují to že miliony zbytečně mrtvých šílenců, to je jenom statistika, vše je zde dneska jenom o tom, jak vyhrát, protože dobrota je žebrota.

Aby mohl někdo vyhrát tak musí jiný prohrát, vše je zde o protikladech, a tak nadbytek je zde díky nedostatku a pravda je zde díky lži. Z dálky vysokoškoláci vypadají jako lidi a z blízka spatříte šílence, každý vysokoškolák je přeci tím na co se specializuje a tím se z něj stává šílený blázen. Nechci nemocný svět léčit, ale chci jej uzdravit tím, že nahradím šílence za roboty, nejsou zde šílenci tak zde není blázinec, ve kterém není pravda a láska, protože šílenci lžou a kradou.

Leave a Reply