Kniha moudrosti 8

Neustále slyšíme, jak nějaká celebrita zemřela, pokud zemře nějaký řemeslník tak o tom nikdo není, je to celé jenom o protekci. Protekce je tvrdou drogou pro devianty, deviantů je zde jako sraček a jenom díky protekci se může stát deviant celebritou, která je vzorem ostatním deviantům.

Ten druhý je deviant, o tom to je že každý deviant sebe za normálního považuje, a odmítá si přiznat to, že je deviant. Války a pandemie v nahotě ukazují to, že je každý deviant, proto je zde neustále blbá nálada.

Devianti vytvářejí konzumní očistec, ve kterém je práce řemeslníka trestem, odměnou je zde vysoká funkce prezidenta nebo ředitele, následkem zde jsou kariéristické závody, ve kterých se závodí o vysoké funkce, lhář zde tak honí lháře a zloděj zde honí zloděje.

Za vším je manipulace pomocí odměny a trestu, devianti, co jsou nahoře egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole, podle hesla, moje hra a moje pravidla. Každý deviant ví že naše konzumní kultura je chybná, ale nikdo z deviantů už neví, jak konzumní kulturu změnit, tak, aby bylo všem deviantům líp, a tak neměli devianti už blbou náladu. Řešení je prosté, nahradíme devianty za programy a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou devianti, tak zde nejsou s devianty problémy.

Leave a Reply