Kolik důchodců pracuje za minimální mzdu?

Jak někdo dostane plný starobní důchod tak by už neměl pracovat, aby nebral práci těm, co chtějí pracovat, většinou v důchodu pracují lidi v kanceláři, protože tato práce není namáhavá a je dobře zaplacená, mnoho důchodců je i v politice a umění. Někdo vystuduje vysokou školu a nemůže sehnat zaměstnání, protože mu místo sebral důchodce. Kolik důchodců pracuje za minimální mzdu?

Za minimální mzdu pracuje v Praze minimum důchodců, protože se jim to nevyplatí! Přitom na místa za minimální mzdu je obtížné sehnat zaměstnance, proč by třeba u bezpečnostní služby, nebo u úklidové služby, nemohli pracovat převážně důchodci, mladí lidé by tím mohli jít pracovat do; skladů, továren, dopravy, stavebnictví, atd. Je třeba dát konečně do zákona, že ten kdo má starobní důchod, smí pracovat jenom za minimální mzdu, pro nikoho by zde nebyli možné výjimky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..