Koloským 2

Amatérismus je továrnou na chyby, z díla poznáme profesionála, často se setkáváme s tím, že se pokrytecky amatéři vydávají za profesionály, využívají toho, že spěcháme a nemáme tak čas si z jejich díla ověřit to, jestli jsou profesionály ve svojí specializaci. Tak jako je amatérem často jedinec, tak může být amatérem; rodina, organizace, podnik, škola, doprava, ekonomika, politika, náboženství, sekta, hnutí, národ, unie, království, korporace, banka atd.

Zdrojem amatérismu je vždy dobrota, pro dobrotu na žebrotu o tom je amatérismus, který z nás dělá hlupáky a tím i chudáky. Podívejme se na informace, které jsou na internetu, většina informací je amatérských, a tak nemají pro nás hodnotu, nalézt na internetu profesionální hodnotné informace to je jako hledat jehlu v kupě sena.

Profesionální informace je semenem, ze kterého vyroste jistý veliký zisk, amatérská informace, to je semeno, ze kterého vyroste plevel s nulovou hodnotou. Končí byrokratická doba, ve které mnoho století platilo, co je orazítkováno, to nejde změnit, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus, centralismus atd. je zde mnoho století byrokratismus, všemu vládnou všude byrokrati zde svých kanceláří, dneska mohou mít mocní a bohatí byrokrati díky digitalizaci, ze svého bytu digitální virtuální kancelář.

Nebude to ale trvat dlouho a všemocná byrokracie se; digitalizuje, optimalizuje, automatizuje, globalizuje atd. najednou bude celý svět skrytě řídit umělá inteligence, která eliminuje to, že lidi mohli amatérsky chybovat a nikdo je za to nepotrestal. Zavede se bodování lidí podle toho, jak chybují, ten, kdo bude mít špatné bodování ten bude přemístěn do převýchovného tábora kde bude tak dlouho dokud se nenaučí tomu, jak mít dobré bodování, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni, komu padni.

Leave a Reply