Koupit Canon EOS M50 nebo Nikon Z7

Ono záleží na vašich prioritách, jako základní priorita je cena a velikost snímacího čipu, profesionál potřebuje veliký snímací čip a velikou nabídku příslušenství, málo náročný profesionál se spokojí s Canon EOS M50, výhodou je zde malá váha a malé levné objektivy. Velmi náročný profesionál bude chtít Nikon Z7, zde má k dispozici přes adaptér všechny objektivy pro zrcadlovky Nikon, objektivy které nepotřebují adaptér, jsou zatím v malé nabídce, protože jde o novinku. 
 
Statisticky je doloženo, že je minimálně využitá vysoká kvalita snímků z velmi drahého fotoaparátu, proč investovat do vysoké technické kvality fotek když tu vysokou kvalitu stejně minimálně lze využít. S malým fotoaparátem nejste tak nápadní, jako s velikým fotoaparátem. Fotografování je programově řízený proces, na jehož konci jsou fotografie, důležité je aby uměl fotograf využít optimálně svůj fotoaparát a měl při fotografování správné priority.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..