Rubriky
Vláda

Krize jsou vždy na začátku každé války

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Minulost nezměníš o budoucnosti nic nevíš. Realita je naprogramovaný evoluční proces ve kterém je staré nahrazováno novým, nejvíce změn je na povrchu a hluboko pod povrchem reality je minimum změn. Velikou změnou je zavedení elektřiny a digitalizace, nastává doba ve které je vše pevně naprogramováno a tak lidi jsou z toho psychicky nemocní.

Prášky na deprese bychom mohli začít dávat do nápojů a potravin, protože nikdo už není psychicky zdravý! Z lidí se začínají stávat loutky na dálkové ovládání, narůstá všude spotřeba léků a spotřeba cigaret a alkoholických nápojů, lidi se snaží uniknout z reality která se jim nelíbí, jenže tím se dostávají do začarovaného kruhu závislostí na drogách a facebooku.

Prostituce, porno, reklama, politika, náboženství, extremismus, dluhy, deprese, špína, hluk, smrad, vysoké ceny a malé platy, příživníci, podvodníci, atd. to je ubohá realita, ve které je lidí všude jako much, nikdo to ale nechce globálně optimálně řešit, každý národ myslí jenom egoisticky na sebe. Vše jistě zase směřuje ke třetí světové válce, veliké krize jsou vždy na začátku každé veliké války.