Který zmetek udělal ten zmetek

Z díla spatříme tvůrce, tak jako je dobré dílo tak je zde i špatné dílo, kdo nic nedělá, nic nezkazí a tak je povýšen, podívejme se statisticky na lidi, co zde dělají zmetky, protože to jsou zmetci, statistika nám ukazuje, že pokud jsou rodiče zmetci tak i jejich děti jsou zmetci, jablko nepadne daleko od stromu, zmetci zde rostou jako dříví v lese a nikdo to neřeší.

Podívejme se třeba na notebooky vyrobené většinou v Číně, zde je veliká poruchovost, protože je zde snaha o to aby notebook dlouho nevydržel a lidi si kupovali tak po záruce nové notebooky, nejvíce odcházejí; baterie, displeje, panty u displeje, klávesnice, studené spoje a pájené spoje, kondenzátory, ventilátory, disky, mechaniky, atd.

Nebo se podívejme na pravidla, podle kterých žijeme, to jsou taky zmetky a tak se musí neustále opravovat a jsou zde si samé výjimky, spory se potom táhnou někdy i deset let a tak je zde bída a blbá nálada. Používáme pečlivě antikoncepci a potraty, abychom zabránili rozmnožování zmetků, ale je to marnost, protože k nám migruje mnoho zmetků z míst, kde je zmetků jako much. Neřešte hlouposti, které stejně nevyřešíte, řešte to, který zmetek udělal ten zmetek, přiznání je polehčující okolnost, přiznej se, že jsi zmetek, který dělá zmetky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..