Lidi jsou egoistický invazní druh, který se řídí egoistickým heslem po mě potopa

Už bylo zde dost lží a krádeží, je třeba ukončit egoistickou strategii, rozdělení lidských parazitů, na ty co jsou nahoře, a ty co jsou dole. Lidi jsou egoistický invazní druh, který se řídí egoistickým heslem po mě potopa, štěstí parazitům nesmrdí, ten druhý je parazit! Vše je zde založeno na egoistickém parazitování, ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že jsme jenom paraziti, co milují výhody a jistoty, dobrota je přeci žebrota.

Nejdříve srazíme konkurenty na dno, a potom jim nabízíme veliké půjčky, aby se mohli dostat nahoru, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, a tak máme blbou náladu a deprese. Už velmi dlouhou dobu mají lidi problémy s politikou a ekonomikou, dříve měli problémy s otroctvím a násilím, lidi musí padnout na dno, aby pochopili to, že se musí něco konečně změnit k lepšímu, protože žít v očistci to nejde dlouho vydržet.

Ano, bude líp, pokud zde nebudou lidi, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi už problémy, z čertů anděly nikdo neudělá, o tom to zde je! Naskenujeme lidi pomocí dotazníků, co budou na internetu a získané informace a programy využijí inteligentní autonomní roboti na dobíjecí baterie, zaměstnavatelé potřebují moderní zaměstnance, co makají levně a rychle jako roboti.

Starý robot prezident, bude vyznamenávat mladé roboty, lidi budou už ke spatření, jenom v zoologické zahradě za sklem, protože zde bude pro roboty heslo, hladit lidi ocelovou tyčí tak dlouho, až je globálně vyhladíme. Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, jaké s nimi máme veliké problémy, plevel nemůžeme zalévat, parazity nemůžeme krmit, o tom to zde je! Kdo neplatí veliké daně, ten je nepřizpůsobivý příživník, láska a pravda, je zde přeci v konzumní egoistické společnosti, už jenom za peníze.

Author: admin