List Jakubův 1

V současnosti je zde mnoho slov, co začíná na ANTI, například; antikoncepce, antihmota, antika, antikomunismus atd. proč zde není i antidogmatismus? Předpona ANTI znamená to, že jsme proti něčemu, co je zde módní nebo populární, logicky antidogmatismus, je zde proti všem dogmatům, která jsou zde módní a populární, nejčastějším dogmatem je zde ideologie, která je; náboženská, politická, vědecká, módní, reklamní atd.

Dogma je něco v co máme věřit, aniž jsme si to dokonale ověřili, jenže minulost nám ukázala, že lidi dělají chyby, a věřit lidem je tedy logicky chybou. To, co bylo dříve správné to je dneska chybné, vše je v pohybu, a tak si musíme neustále ověřovat, jestli se situace nezměnila a místo oslovení soudruhu, se už používá oslovení pane.

Největší dogma hlásá každá svatá kniha, prý Bůh zde vše stvořil z ničeho za šest dní, to je dogma, kterém věří dneska jenom idioti, nejhorší jsou extrémistická dogmata, kdy si nějaký svatý blázen, dá na tělo výbušniny, a odpálí se mezi cizími lidmi, a věří, že se za to dostane do ráje. Stejné dogma je, kupte si drahou profesionální zrcadlovku, a bude z vás profesionální fotograf.

Největším problémem je to, že když se nám pracně podaří eliminovat stará dogmata, tak zde jsou za krátkou dobu nová dogmata. Zrušili jsme pracně šlechtické tituly, a najednou zde jsou zase vysokoškolské tituly, kterým se zde chlubí jenom idioti. Je třeba pomocí antidogmatismu restartovat globálně konzumní civilizaci, a tak zde budou konečně místo lidí GVKB roboti na baterie, nejsou dogmatičtí lidé, tak nejsou s dogmaty ani problémy, takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Leave a Reply