Lukáš 4

Slovo „Bůh“ je chybné toto slovo vzniklo ze slova bohatství, prosím používejte správné slovo pro stvořitele všeho, správné slovo je „Pravda“ ano pravda zde vše z ničeho stvořila díky tomu, že vytváří pravidelnost v rovině fyzické a informační, lež znamená nepravidelnost a tím chyby a problémy, lež je spojená s označením „Satan“.

Lidi dělají chyby, a to už musí skončit, kdo bude chybovat, toho budeme recyklovat na substrát, takto pravda vyhraje nad lží. Podívejte se na náš státní prapor, zde je že pravda zvítězí, ano, naším nepřítelem jsou lháři a zloději, vyčistíme to zde tak že vše bude čistě bílé, díky čisticímu prostředku, s názvem GVKB, po něm je mozek hříšníka čistě bílý a krásně voní po aviváži.

Léčit a vyléčit, pomáhat a chránit, čistit a vyčistit atd. jak si to uděláme takové to i budeme mít, z díla se pozná tvůrce, hodíme do ohně vše staré a stvoříme zde vše nové, je třeba restartovat tento konzumní systém, co bylo to bylo, přichází zcela nová doba, ve které nebude už místo pro chyby, které se budou kopírovat, ten, kdo bude chybovat ten bude recyklován na substrát, když se dělá pořádek nelze mít se špínou smilování.

Leave a Reply