Lukáš 9

Naše civilizace je veliké smetiště, na kterém je mnoho pokladů, jde o to nebýt líný zde hledat tyto poklady, lidová moudrost je tím největším pokladem, který má větší cenu než zlato a diamanty. Pracující lid není rozhodně hloupý, jak to tvrdí pyšná elita, která nepracuje fyzicky, lidová moudrost se po staletí nemění, ale to, co hlásá pyšná elita, to se neustále mění. Jak si to uděláš, takové to máš.

To je klasická lidová moudrost, nespoléhej se na to, že vše za tebe udělá někdo jiný, jiný člověk to vždy bude dělat jinak, než bys to dělal ty. Poznej do hloubky sebe tělesně a psychicky, tak poznáš všechny lidi, základní přirozené principy platí pro všechny lidi stejně, jenom se lidi trochu liší na povrchu tím, že si každý zde hraje na to, co není, ano z lidí se stali loutky, které ovládají jejich závislosti, každý je tím, jaké má závislosti, pověz mě, jaké máš prioritní závislosti, a já ti povím, kdo jsi.

Geneticky je člověk lovec, a tak všechny snahy udělat z lidí hloupý dobytek pomocí dezinformací, jsou marné, z vlka ovci neuděláš. Statistiky v nahotě odhalují o mnohém pravdu, žijeme v době statistik, a tak můžeme rychle a levně najít chyby v; ekonomice, politice, náboženství, filosofii, školství, rodině, dopravě, internetu atd. za vším jsou peníze a jenom peníze mohou zde vše vyřešit, problém je, že ti, co jsou nahoře, peníze přerozdělují egoisticky tak, aby měli soukromého řidiče a sekretářku, logicky na ty, co jsou dole, zbydou jenom žebrácké minimální mzdy, ze kterých nejde normálně žít.

Leave a Reply