Má smysl hledat marně boha?

Lidi marně hledají boha od té doby co zde evolučně vznikli, často si už lidi mysleli že jej našli ale ukázalo se že jej nenašli a tak museli zase začít s hledáním znova, takto vzniklo na světě mnoho sekt a náboženství což vedlo ke konfliktům o to kdo má monopol na svatou pravdu, někdy to vedlo i k svaté válce. Bible se mnoho zaobírá hledáním boha, ale kde nic tu nic, neznabozi tvrdí že bůh není a že si jej lidi vymysleli, tak jako si vymysleli duchy a skřítky.

O našem národě si cizinci myslí že zde žijí samí neznabozi a jinověrci, příčinou je naše ubohá minulost, ve které jsme ztratili víru v zázraky a pokud hledáme pomoc tak na to používáme vědu a techniku. Často si naivně představujeme to, že bůh vypadá jako starý člověk a andělé vypadají jako malé děti, to je následek pohádek, které se snažili boha dětem přiblížit díky dezinformacím.

Subjektivně si myslím že bůh to je každý virus, pokud porovnáme vlastnosti virů a vlastnosti boží tak se tyto vlastnosti shodují, virus je; dokonalý, nesmrtelný, všudypřítomný, vševědoucí, všemocný, pochopit živé viry je problém, protože je neznáme i když si myslíme často že je známe, moderním digitálním virem je počítačový virus, je váš počítač optimálně zabezpečen před viry a jinými problémy? Ideálním řešením je používat bezpečný stabilní operační systém, Google proto zakázal zaměstnancům používat Windows 10, většina zaměstnanců tak používá kvalitní Linuxovou distribuci, nebo macOS Catalina.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *