Malé žije ve stínu velikého

Nejde zde jenom o rostliny, jde zde i o; organizace, školství, státy, módu, umění, sport, sekty, náboženství, politiku, ekonomiku, vědu, techniku, reklamu, psychiku atd. nadbytek pro veliké je zde díky nedostatku pro malé, aby mělo globálně 1 % zaměstnanců veliké mzdy, tak musí mít 99 % zaměstnanců malé mzdy.

Jak vyrůst o tom je naše toužení které je nám soužením od narození do smrti, ve stínu velikého nikdo nevyroste! Povrch je snadné změnit a změnit to co je pod povrchem je nemožné, následkem je; pokrytectví, povrchnost, reklama atd. dobytka je zde mnoho a plných koryt je málo, a tak zde jsou kariéristické závody k plným korytům v podnikání a politice.

Často si lidi stěžují na příživníky, co se odmítají přizpůsobit konzumní kultuře a neustále egoisticky porušují svatá pravidla hry o hodnoty a výhody. Nejsou nepřizpůsobiví příživníci tak nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, stačí nepřizpůsobivé příživníky přemístit do míst, kde rostou banány, zde přežijí jenom ti, co se přizpůsobí primitivní kultuře, kde nejde parazitovat. Nestojíme v EU o lidi, z míst, kde rostou banány, EU není banánová republika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *