Manuál jak eliminovat hříšníky ve zpovědnici

Ano, vím jistě to, že ty nic nevíš. Hříšníci se rádi chlubí vědomostmi a mnohým jiným, jenže vše čím se chlubíte, to je jenom divadlo, vím jistě to, že ty nic nevíš, znáš jenom povrch a nevíš co je pod povrchem, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z blízka poznáváme, že hmota je holografická iluze, a že vše zde je jenom iluze, protože civilizace je továrna na iluze. Jsi jenom hříšný pytel, ve kterém jsou iluze, proto je vše v pytli, a není možné zde dosáhnout seberealizace.
Když uděláme do pytle díru, tak z pytle vytečou iluze, tím život hříšníka končí ve zpovědnici. Zdrojem soužení je hříšné toužení po úspěchu, každý úspěch je zde, ale jenom dočasnou iluzí, na tomto hříšném divadle, kde je vše jenom iluze. Je to tak snadné, si vytvořit ve svém hříšném pytli iluzorní ráj, ve kterém jsi králem, jenže brzo si uvědomíš, že jsi jenom hříšník, který zde má nulovou hodnotu. 
 
Podívejme se do přírody, zde veliké zabíjí malé, zabíjení je přirozenou součástí života, pokud je zde zabíjení zakázáno, tak následkem je politická a ekonomická krize. Není třeba hříšníky věznit, když je mnohem levnější je zabíjet ve zpovědnici, nejsou hříšníci tak nejsou zde s hříšníky ani problémy. Vězení nikoho nenapravilo, vězníme lidi proto, abychom hříšníky mohli zastrašit, je třeba zrušit všechna vězení a pracovní tábory, budeme hříšníky popravovat ve zpovědnici.
Zavedou se roční testy na hříšnost, kdo nedostane roční svatou certifikaci ve zpovědnici, ten bude eliminován ve zpovědnici pomocí elektřiny, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Nemá smysl, měnit násilně pomocí politiky a ekonomiky konzumní centralizovanou civilizaci, smysl má eliminovat hříšníky ve zpovědnici, z díla se pozná, kdo je hříšník, slova mohou klamat, ale činy už klamat nemohou.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..