Marek 11

Ekonomika je prioritou, protože jenom díky fungující ekonomice, zde bude konečně pro lidi v EU konzumní ráj, na věčné GVKB časy. Pokud za socialismu byla povinná služba na vojně dva roky, tak bych zavedl místo toho v EU povinný pobyt dva roky v EU psychiatrické nemocnici od 16 let do 18 let bylo by to pro muže i ženy, nikdo by neměl výjimku, chceš mít EU občanství, tak budeš dva roky v EU blázinci, těžko na cvičišti a lehko na bojišti, vždyť u nás v EU je to stejně jenom veliký konzumní blázinec, už by zde konečně v EU nikdo neposílal nikoho do blázince, a každý by měl konečně v EU digitální papíry na hlavu.

Mnozí blázni si řeknou, že by to bylo plýtvání časem, být v produktivním věku v blázinci, opak je pravdou, od narození do 16 let je lidem v EU dezinformacemi násilně vymýván mozek, a tak je třeba mozek optimálně moderně vyčistit od dogmat a dezinformací, jak by tento proces probíhal v EU psychiatrických nemocnicích? Mozek funguje stejně jako naše svaly, abychom měli svaly silné, musíme být aktivní, stejně tak aby byl mozek silný a zdravý, tak musí být psychicky aktivní, napojíme mozek na GVKB virtuální realitu, a na hlavu dáme vodní chlazení, aby se mozek nepřehříval.

Napojení bude přes GVKB čip v hlavě, něco jako to bylo ve filmu Matrix. Po dva roky bude člověk existovat 24 hodin, každý den v roce, jenom ve virtuální GVKB realitě, z mozku se vymaže takto vše, co člověk znal z rodiny a školy do 16 let. Po propuštění dostane člověk nové jméno, které mu vygeneruje GVKB počítač, a nové ubytování v jiném městě, minulost bude eliminována, psychika se restartuje a začne znova existovat od 18 let.

Nový EU dospělý člověk už nebude nikdy chybovat, a tak nebude; kouřit cigarety, pít alkohol, brát prášky na deprese, lhát, krást, závidět, pomlouvat, lenošit atd. Mozek každého dospělého člověka v EU bude trvale 24 hodin po celý rok napojen na GVKB systém s umělou inteligencí, takže lidi v EU už nebudou potřebovat, televizi, rádio, telefon, počítač, internet atd. Pokud u člověka poklesne pracovní výkon díky nemoci nebo stáří, tak se bude člověk recyklovat na EU substrát.

Leave a Reply