Mariánský sloup v Praze z objektivního pohledu

Jsem pro to tento sloup postavit, ale ne na Staroměstském náměstí, vhodnějším místem pro tento sloup bude Karlovo náměstí, zde je krásný park a zde se tento sloup zkrášlí tento park. Staroměstské náměstí je přeplněno památkami a zde by tento sloup způsoboval jenom zbytečné problémy. Když jsme v Mostě mohli přemístit kostel na jiné místo, tak můžeme i přemístit Mariánský sloup na Karlovo náměstí 

Co bylo to už nezměníme, je třeba se zabývat tím co bude, TGM souhlasil se stržením Mariánského sloupu, protože on byl pro lid symbolem pro popravu českých pánů na Staroměstském náměstí. Z pohledu historie je pana Marie jenom literárně vymyšlená svatá postava, která není nikde historicky doložená, je to něco jako kult matky Supermana. Na Slovensku by jistě tento sloup obnovili na původním místě, tam je silná víra v Křesťanství, u nás je víra v Křesťanství slabá, spíše zde věříme na Judaismus.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..