Matouš 1

Statistika nejde cenzurovat, a tak nám odhaluje to, že nefunguje politika a ekonomika globálně mnoho tisíciletí, bylo zde mnoho experimentů, co se naivně snažili o to, aby fungovala politika a ekonomika, jenže se vždy ukázalo to, že jde jenom o amatérské teorie, které v praxi nefungují! Všechny experimenty s politikou a ekonomikou byli povrchní, nikdo nedokázal jít do hloubky, aby našel optimální politiku a ekonomiku.

Vše je o kontrole kvality, podívejme se do přírody zde není problém s politikou a ekonomikou, protože zde funguje přirozená kontrola kvality, vše, co je v přírodě nekvalitní, to je okamžitě eliminováno a recyklováno. Dobrota je žebrota, jsme dobří k tomu, co není kvalitní a následkem je to že nefunguje politika a ekonomika, čiň ubožákům dobře a oni z tebe ubožáka udělají, o tom je nefungující politika a ekonomika, za každý dobrý skutek, je zde spravedlivý trest!

Strom, který nerodí ovoce, musí být nahrazen stromem který rodí ovoce, aby se mohl balón vznést nahoru tak musí odhodit zátěž atd. Vše je zde naprogramovaný dočasný evoluční proces, lidi jsou levným materiálem na evoluční pokusy, každý člověk je snadno nahraditelný, podívejme se na sport zde není možné mít výhody a jistoty, každý úspěch je zde dočasně!

Ten, kdo se dostane nahoru dělá vše pro to, aby se nahoře udržel co nejdéle, a tak zde byla mocná feudální šlechta, která si zde hrála na svaté bohy mnoho tisíciletí, dneska místo šlechty máme milionářské rodiny, co vlastní banky a státní dluhopisy. Jde o to, aby nahoře nebyli lidi, co tam nepatří, slepý nemůže vést slepé o tom je fungující politika a ekonomika, z díla poznáme tvůrce, chceš být ředitelem nebo prezidentem tak ukaž svoje dílo, abychom poznali, jestli nejsi pokrytecký kariérista.

Leave a Reply