Matouš 10

Nechci být páté kolo u vozu, většina lidí na světě je zde pátým kolem u vozu, někdo si to uvědomuje a jiný si to neuvědomuje, následkem je logicky stres a deprese, kde je chyba? Vše se zde rozděluje na ligy jako ve sportu, ten, kdo nehraje první ligu, ten je zde pátým kolem u vozu, v přírodě se tento problém řeší tak, že ti, co jsou slabí a hloupí, se automaticky stávají potravou pro ty, co jsou silní a chytří.

Neustále vychází mnoho knih o tom, jak být milionářem snadno a rychle, je zde i mnoho trenérů co vám ukážou jak na to, jenže to vše v realitě bohužel nefunguje, buď na to máte, nebo na to nemáte, možnosti každého jsou limitované fyzicky a psychicky, ano 99 % lidí na světě je pátým kolem u vozu, a jejich naděje na to, že budou úspěšní, je minimální.

Následkem je stres a deprese, když není možný úspěch, jsou zde náhražky ve formě návykové toxické chemie, nebo ve formě dezinformací a dogmat, mnozí začnou přemýšlet o sebevraždě. Láska a pravda je v tomto egoistickém světě už jenom za peníze, někdy se problémy nahromadí natolik, že je zde; konflikt, revoluce, válka, krize atd. najednou se v nahotě ukáže, že myslíme a jednáme jako divoká zvířata, ve snaze o to abychom byli úspěšní.

Občas když na mě jde deprese, tak navštívím sociální stránky na internetu, a zde mě dojde, že moje problémy jsou nic, ve srovnání s problémy, co mají lidé na sociálních sítích. Média jako kolovrátek globálně opakují, jak se máme dobře, a dělají z lidí hlupáky, koho chléb jíme, toho píseň i zpíváme, a média platí ti, co jsou nahoře, aby měli zajištěnou reklamu a svoje jistoty a výhody.

Prioritní otázkou je co uděláme s ekonomickými parazity, egoistická společnost není tak bohatá, aby mohla živit jednu miliardu ekonomických egoistických parazitů, ano je to tak, na světě je jedna miliarda lidí co jsou ekonomickými parazity, řešením je předat moc a bohatství umělé inteligenci a robotům, roboti to parazitům spočítají, místo pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude průmyslové recyklování na substrát, pro GVKB roboty budeme jenom čísla ve statistice, a miliarda mrtvých ubožáků za rok, to bude jenom statistika.

Leave a Reply