Matouš 2

Vše je zde jenom o tom že hříšníci dělají chyby a odmítají chyby co udělali opravit, největší chybou hříšníků je zanedbání kontroly kvality u; lidí, zboží, služeb, zákonů, předpisů, norem, morálky, umění, vědy, techniky atd. Maminka se ptá v porodnici, kdy uvidím svoje dítě? Vaše dítě nebylo kvalitní, a tak jsme je eliminovali, zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní zaměstnance. Statisticky bychom mohli 90 % narozených dětí na světě po narození eliminovat, protože nejsou kvalitní, a tak z nich nebudou kvalitní zaměstnanci. Podívejme se na obsah internetu z pohledu kvality a zjistíme to že 90% obsahu internetu bychom mohli vymazat, protože tento obsah není kvalitní.

Stejné je to i s televizí, zde taky 90% obsahu není kvalitní, nebo se podívejme na potraviny, zde je taky 90 % potravin nekvalitních, kde je příčina toho že žijeme v nekvalitní konzumní kultuře? Vše započalo s centralizací, jakmile vznikla centralizovaná organizace tak následkem byl úpadek kvality, rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole má za následek úpadek kvality lidí, a tím je stvořen konzumní očistec, ve kterém nemá život hříšníků koncepci, a tak hříšníci používají antikoncepci, a jsou zde i potraty.

V očistci se vše točí okolo protekce, díky které získají výhody hříšníci, co si výhody nezaslouží a tím je dílo zkázy dokonáno, následkem jsou dogmatické totality, které mezi sebou často válčí a miliony mrtvých hříšníků ve zbytečných válkách, to je jenom statistika, pokud ale umře celebrita nebo prezident, tak to je najednou tragédie, a státní smutek se vyhlašuje. Optimálním řešením je sterilizace žen a na rozmnožování lidí se globálně vyberou jenom dokonalí jedinci, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit rozmnožování nekvalitních hříšníků o které nemají zájem nároční zaměstnavatelé.

Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít, je to jako o základech pro vysoký dům, kvalita to je základ pro to abychom měli konečně optimální koncepci, a tak měl zde náš život logiku a smysl, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit, jenom tak změníme konzumní očistec na konzumní ráj, ve kterém nejsou zlí hříšníci, co lžou a kradou. Výchovu dětí svěříme jenom robotům a roboti vychovají z hříšníků pokorné zaměstnance, na které je spolehnutí.

Leave a Reply