Meditace ti vyčistí hlavu

Pokud počítač chybně funguje tak se jej snažíme opravit, stejné je to i s meditací, nejsme spokojení s tím, jak funguje náš život, a tak se snažíme pomocí meditace vše v našem životě opravit, abychom byli ve svém životě spokojení, problém je v tom, že život každého člověk je originální a navíc se neustále mění podle situace, to co pomůže tobě zlepšit život, to nepomůže už mě.
Všechny obecné rady, jak si zlepšit život rychle a levně, jsou tedy jenom teorie, která v realitě nefunguje. Vše v nás a okolo nás to jsou naprogramované dočasné procesy, u těchto procesů je obtížné něco změnit k lepšímu, protože můžeme změnit jenom povrch, ale pod povrchem je vše pořád stejné. Nejčastějším problémem je to, že nejsme naladění a tak máme blbou náladu, jádrem problému jsou naše priority, chybné priority způsobují naši blbou náladu a naše rozladění. 
 
Nemohu vám dát mapu, podle které snadno a rychle dosáhnete ve svém životě vytouženého cíle, každý člověk potřebuje originální mapu, a tu mapu si musí každý sám vytvořit, jak si to uděláš, takové to máš. Mnoho podvodníků vám nabízí svoje mapy, a tvrdí o těchto mapách že jsou správné, nejčastějším podvodem je pokrytectví, je to tak snadné se stát pokrytcem, který si jedno myslí a jiné říká.
Pokrytci vám budou nabízet mnoho náhražek jako je; prášek na depresi a stres, kafe, čokoládu, pivo, víno, slivovice, cigarety, marihuana, pervitin, víru v Boha, víru v politické programy, víru v reklamu, víru v pohádky, víru v ekonomické zázraky, atd. Naučte se rozpoznat pomocí lidové moudrosti, co je originál a co je náhražka, nejsi tak bohatý abys si kupoval levné náhražky. Meditace ti vyčistí hlavu, je to veliký úklid, při kterém z hlavy vymetete vše, co nepotřebujete.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..