Micheáš 1

Naše myšlení a konání vychází ze situace nebo z organizace, většinou nemáme možnost volby a musíme se podřídit většině nebo ekonomice. Statisticky za posledních sto let v ekonomicky vyspělých státech dochází k nárůstu počti lidí, co žijí samy a obejdou se tak bez rodiny a společnosti.

Pokud lidem začíná vyhovovat samota, tak to jistě musí mít i nějaké příčiny? V ekonomicky vyspělých státech lidi ráno opouštějí domovy je dojíždějí do školy nebo zaměstnání, zde jsou dlouhou dobu mezi cizími lidmi a když přijdou konečně domů chtějí si od cizích lidí konečně psychicky odpočinout, odložit svoje společenské role a být sami sebou.

Klasická párová rodina je už mnoho století v hluboké krizi, a to díky tomu že rodina nemá svoje soukromé hospodářství a ženy musí chodit do školy a zaměstnání. Z lidí se stali ovce a elita to jsou pastýři ovcí, pokud se nějaká ovce odmítne podřídit pastýři a jeho honícím psům, tak je za to ovce tvrdě potrestána.

Lidem byla odebírána pomalu všude svoboda a za mnoho let se z lidí stali ovce a už zde nebyla možná cesta zpět ke svobodě a rovnosti. Z lidí se stali už jenom čísla ve statistice, miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro pastýře jenom nudná statistika, pokud je ovce těžce nemocná tak se to řeší pomocí injekce nebo pomocí prášků.

Skutečný stav ubohosti společnosti odhaluje péče o zuby, tam kde je ve společnosti špatná péče o zuby, tam se lidem špatně žije, a tak věří na pitomosti, chodí na sociální sítě jako je třeba Facebook, nebo kouří cigarety a pijí tvrdý alkohol. To vše jsou jenom zbabělé úniky z ubohé reality, ve které nemá vaše existence už logickou koncepci, a tak používáte antikoncepci.

Propaganda a reklama slibuje ovcím zázraky po; smrti, volbách, nákupu zboží nebo služby atd. sliby se slibují a blázni se radují! Dva roky je zde pandemie a následkem je krize u ekonomiky a psychiky, to vede k velikému nárůstu sebevražd, pochopitelně pastýři za nic nemohou, oni nikdy nechybují, chybují jenom jejich hloupé ovce! 

Leave a Reply