Micheáš 3

Každý systém má svoje normy, které respektuje, tyto normy jsou subjektivní a platí tak jenom pro systém který tyto normy subjektivně vytvořil. Často je zde snaha o to, aby sytém respektoval normy cizího systému a podřídil se těmto normám, následkem je logicky konflikt mezi systémy! Většinou se to řeší násilím, nechceš se podřídit tak použijeme násilí, jde o metodu odměny a trestu.

Podívejme se na druhou světovou válku, která byla následkem toho, že se jedna konzumní společnost odmítla podřídit jiné konzumní společnosti, následkem byli nacistické koncentrační tábory s plynovými komorami a házení atomových bomb na veliká obydlená města. V současnosti je zde ekonomická světová válka mezi lidmi a národy v této válce lidi a národy umírají ekonomicky na dluhy které nedokážou splatit.

Neustále slyšíme o tom, jak je člověk moudrý a inteligentní, to je jenom mediální propaganda, ve skutečnosti jsou lidi hloupí a pitomí! Pokud někdo odvážně poukáže na to, že jsou lidi hloupí a pitomí tak si koleduje o to, že se z něj stane mučedník, jako Ježíš Kristus nebo Jan Hus! Podívejme se objektivně kriticky na sociální sítě, co jsou na internetu a zde v nahotě zjistíme, že jsou lidi všude na světě hloupí a pitomí! 

Ty nejsi normální, protože porušuješ subjektivní normy nějakého systému, který je ti cizí, není na světě jediný člověk, který by dokázal neporušovat všechny subjektivní normy, co je pro jedny subjektivní normy správné to je pro jiné subjektivní normy chybné! V současnosti přichází do prodeje operační systém Windows 11 a zde je požadavek na to, aby měl počítač aktivovaný bezpečnostní čip a byl počítač starý maximálně dva roky! 

Nebude to trvat evolučně dlouho a konzumní společnost bude od lidí automaticky požadovat, aby měli v hlavě GVKB bezpečnostní čip, aby se tak chránili před narušením jejich systémové bezpečnosti, z lidí se tak stanou globálně loutky na dálkové ovládání, pomocí umělé globální GVKB inteligence, tím zde už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, zákony, předpisy, normy, politiky, kněze, byrokraty, milionáře, celebrity, soudce, vojáky, profesory atd. 

Leave a Reply