Micheáš 5

Z minulosti lze odhadnout budoucnost. O budoucnost se starají umělci, o minulost se starají blbci, o přítomnost se starají profesionálové. Jaký je rozdíl mezi tím, kdo je prezidentem republiky a tím kdo je žebrajícím bezdomovcem, pokud jsou oba nazí na nudistické pláži u moře. V nahotě nejsou mezi námi rozdíly, proto je zde oblečení a uniformy, a tak se z nás stali herci, co si hrají na to, co nejsou. Tak jako máme oblečené tělo tak máme i oblečené naše myšlení a místo šatů zde jsou lži. Neustále zde přicházejí slepí, co chtějí vést slepé a následkem je blbá nálada, to jistě musí mít nějakou příčinu, že nás nevedou ti, co nejsou slepí k tomu, že zde je díky dluhům bída a tím i deprese.

Tou příčnou je protekcionismus, vše se zde točí u lidí už milion let okolo protekcionismu, není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, nacismus, hinduismus, islamismus atd. je zde pořád jenom protekcionismus, který nosí mnoho masek, aby nás oklamal, protekcionismus je rakovinou, která zabíjí ekonomiku a lásku. Problém s politikou a ekonomikou je zde díky protekcionismu, jak eliminovat protekcionismus, tak aby zde lidi už nelhali a nekradli, nová doba nám přináší možnost lidi sledovat a kontrolovat.

Je třeba jít s kontrolou lidí dále, a eliminovat soukromí natolik že si lidi nebudou moci už hrát na to co nejsou, dáme všude kamery a mikrofony, světu bude vládnout tajná globální policie která lháře a zloděje bez soudu eliminuje, chybu každý udělá jenom jednou, pro nikoho nebude už imunita ani protekce. Potom přijde období prevence, kdy se lidi od narození do smrti budou globálně každoročně tělesně a psychicky testovat v nemocnici, aby se tak mohli geneticky vadní jedinci v krematoriu eliminovat, lidí je na světě už jako much a podle toho se bude i s lidmi zacházet, kontrolovat a eliminovat to bude heslo pro nový digitalismus.

Leave a Reply