Rubriky
Ekonomika

Mnoho se u nás opravuje a málo se investuje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Naše republika potřebuje velké investice. Ten kdo investuje potřebuje aby se mu investice vyplatili to je logické, je to o prioritách, ony rozhodují do čeho budeme investovat. Základem moderní civilizace je rychlá doprava po silnici a možnost všude zaparkovat, stará města nejsou postavená na parkování aut a veliký silniční provoz, navíc zde často nejsou moderní veliké výtahy.

Města nejsou zde pro turisty, ale jsou pro lidi co v nich žijí a potřebují aby zde fungovala silniční doprava a parkování, taky je i potřeba více parků, podobná je situace i u továren, které už nevyhovují moderní době.

Mnoho se u nás opravuje a málo se investuje, prý na investice nejsou peníze, přitom peníze od nás odcházejí do ciziny, protože vše zde vlastní cizinci, a oni zde nechtějí do ničeho investovat. Ideální by bylo se spojit s Německem a Rakouskem do jednoho velikého státu, tím by došlo k velikým investicím díky kterým bychom se měli lépe, když už zde většinu všeho vlastní Německo a Rakousko tak ať zde i vládnou Němci a budeme zde mluvit německy.